NAUKA 2 - 6 LAT W PRZEDSZKOLU

W wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, dziecko posiada niezwykłe predyspozycje do nauki języków.

Czyż nie nauczyło się języka polskiego w pierwszych trzech latach swego życia?

Od września 2004 roku wprowadziliśmy w krakowskich przedszkolach zajęcia z języka francuskiego we wszystkich grupach wiekowych.
Zdaniem rodziców, w większości rezultaty przeszły ich najśmielsze oczekiwania.

Sekret tkwi w naszej metodzie nauczania - to nasza specjalność.

Formuła - Zajęcia w przedszkolu.

• Zajęcia odbywają się w przedszkolu dziecka.
  • W zależności od wieku naszych małych uczniów wykorzystujemy różne materiały dydaktyczne i metody.
  • Do wybranej metody dzieci otrzymują odpowiednio przygotowane zeszyty ćwiczeń wliczone w cenę zajęć.
  • Nauka opiera się na grach i zabawach z wykorzystaniem francuskich piosenek, wyliczanek, wierszyków              i krótkich historyjek.
  • Kładziemy szczególny nacisk na komunikację.
  • Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych materiałów do nauki w postaci kaset, płyt CD oraz książeczek.

We wrześniu, w wybranych przedszkolach, będą organizowane bezpłatne, tygodniowe zajęcia z języka francuskiego, co pozwoli zarówno dzieciom, jak i rodzicom, zapoznać się z naszymi metodami nauczania.

Zapraszamy na bezpłatną, niezobowiązującą lekcję pokazową.

Będzie można zobaczyć jak są prowadzone zajęcia i porozmawiać z lektorem na temat nurtujących Państwa pytań dotyczących nauczania języka obcego małych dzieci.