NAUKA ON-LINE

Obecna sytuacja ogólnoświatowa stwarza wiele możliwości, w szczególności związanych z nauką na odległość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów i ich rodziców od marca 2020 roku wprowadziliśmy możliwość nauki języków obcych w formie zdalnej.

Obecnie kurs on-line trwa od przełomu września i października do pierwszych dni czerwca, zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych.

Zajęcia grupowe obejmują 60 jednostek lekcyjnych, odbywają się 1 raz w tygodniu, w grupach 4-8 osobowych i trwają 90 minut,. Są prowadzone przez doświadczonych lektorów z wykształceniem wyższym językowym i przygotowaniem metodycznym do nauczania języka obcego.

Zajęcia indywidualne natomiast prowadzone są w ilości i częstotliwości dopasowanej do potrzeb kursanta.